Gelecek, özellikle küçük işletme sahipleri için her zaman belirsizdir. Bir gider önemli görünmese de, sizi kolayca zora sokabilir. Bu nedenle tüm süreçlerinizde verimli olmanız önemlidir. Yine de, sizi olumsuza sürükleyebilecek beklenmedik bir masrafla şok olma şansınız her zaman vardır.

Öyleyse, özellikle gelecek çok belirsizken, kârınızın her zaman giderlerinizi aşmasını nasıl sağlayabilirsiniz? Cevap, rut optimizasyon yazılımıdır .

 

Yakıt Tasarrufu

Yakıt muhtemelen en büyük harcamalarınızdan biridir. Ve daha verimli rotalar kullanırsanız, sürücüleriniz tüm müşterilere ulaşmak için çok fazla yakıt kullanmayacaktır.

Bir rota optimizasyon yazılımı , 30 saniye veya daha kısa sürede optimize edilmiş rotalar oluşturduğundan sürücülerinize en verimli rotaları vermenizi sağlar. Optimize edilmiş bu rotalar, sürücülerinizi mümkün olan en kısa mesafede durma noktasına getirmeyi garanti eder. Böylece, artık daireler çizmeye veya hızlanmaya ihtiyaç duymayacaklar. Sonuç olarak, yakıt harcamalarınızı önemli ölçüde azaltacaksınız.

Zamandan tasarruf

Daha verimli rotalara sahip olmak, sürücülerinizin rotalarını bitirmek için daha az zamana ihtiyaç duymaları anlamına gelir. Bu nedenle, genellikle fazla mesai ücretlerinden kancaya takılmayacaksınız.

Müşterilerinizi Mutlu Tutun

Bir rut optimizasyon yazılımının en büyük avantajlarından biri , siparişleri her zaman zamanında ulaşacağından müşterilerinizin mutlu kalmasına yardımcı olmasıdır.

İşinizi Genişletin ve Daha Fazla Para Kazanın

Müşteriyi elde tutma oranını artırmanın yanı sıra, teslimat rotası optimizasyon yazılımı daha fazla müşteri kazanmanıza da yardımcı olabilir.

Bunun nedeni, mutlu müşterilerin genellikle işletmenizi ailelerine, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etmeleridir. Bu tür ağızdan ağza pazarlama, normal reklam yollarından çok daha etkilidir ve işinizi büyütmenin kesinlikle en iyi yoludur.

 

Tüm hakları saklıdır © 2020 Geovision Group

Ödeme Yöntemleri