İşletmenize yeni müşteriler çekmek kolay değildir. Pazarlamanın yayılması zaman alır ve süreci hızlandırmak için basılı yayın, radyo veya televizyon reklamlarını kullanmak pahalıdır. Şanslıysanız, tüm bu çabalar karşılığını verir ve birkaç müşteri daha elde edersiniz.

Ancak, tüm bu çabadan sonra, saha da çalışan personelinizin tüm yeni müşterileri idare edemediği noktaya gelebilirsiniz. Bu, genellikle daha fazla çalışanı işe alacak bütçesi olmadığını fark eden küçük ve orta ölçekli işletmeler için yönetilmesi zor bir durumdur.

Bu şirketler, dağıtım hizmetleri ve şoförlere bağlı diğer işletmeler için özellikle yaygın bir sorundur. Bunun nedeni, şoför kiralamak size daha çok bütçe vermenize neden olur. Ayrıca ekstra onarım faturaları, yakıt masrafları ve diğer masrafları da ödemeniz gerekir. Peki çözüm nedir?

Bir RUT OPTİMİZASYON yazılımı, daha fazla çalışanı işe almadan daha fazla müşteriye hizmet vermenizi sağladığı için bütçe sorununun cevabıdır. Teslimatik ile bu artık çok kolay. Günlük Kapasite Planlama ve Teslimat maliyetlerini dinamik olarak optimize etmenize yardımcı olur. Genel saha maliyetlerinde % 20’ye kadar tasarruf etmenizi sağlar.

Şimdi 15 gün ücretsiz deneyin.

Tüm hakları saklıdır © 2020 Geovision Group

Ödeme Yöntemleri