Para kazanmak için para harcamalısın.

Bu, küçük ve orta ölçekli işletmeler için başa çıkılması zor bir durumdur. Her şirket müşteri tabanını genişletmek ve gelirini artırmak ister. Ancak sorun, yeni müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için genellikle işletmelerin yeni çalışanlar işe almasını gerektirmesidir. Bu, birçok KOBİ’nin yapamayacağı bir şey.

Peki ya yeni çalışanları işe almadan daha fazla müşteriye hizmet etmenin bir yolunu bulabilirseniz?

Rota optimizasyon yazılımı tam olarak bunu yapmanıza izin verir. Sürücülerinize verdiğiniz her rotanın mümkün olan en verimli rota olduğunu garanti eder. Sürücüleriniz, acele etmek zorunda kalmadan daha fazla müşteriyi ziyaret edebilecek. Bu, daha fazla insanı işe almadan daha fazla gelir elde edebileceğiniz anlamına gelir. Rut Optimizasyon yazılımının sizin için yapabileceği tek şey bu değil …

Zamandan tasarruf

Rota planlaması karmaşıktır. Sürücülerinizin müşterilerinize ulaşmak için hangi yolları kullanması gerektiğini söylemeniz tüm problemi çözmeyecektir. Ayrıca trafik, hava durumu, inşaat, müşteri mevcudiyeti ve diğer faktörleri de hesaba katmanız gerekir. Bu saatler sürebilir.

Ancak çok duraklı bir rota planlayıcınız olduğunda , rotalarınızı ayakkabılarınızı bağlamadan daha kısa sürede planlayabilirsiniz. Müşterilerinizin adreslerini girmeniz yeterlidir ve ardından yazılım 30 saniye veya daha kısa sürede rotanızı sizin için hazır hale getirecektir.

Tüm bu fazladan zamanla neler yapabileceğinizi hayal edin …

Yakıt Tasarrufu

Yakıt en büyük masraflarınızdan biri değil mi?

Sürücüleriniz daha verimli ve doğru rotalara sahip olduğunda, tüm ziyaretler için çok fazla benzin kullanmaları gerekmeyecek. Giderlerinizi önemli ölçüde azaltabileceksiniz.

Daha Fazla Para Kazanın

Rota optimizasyonuna ek olarak, en iyi rota planlayıcıları sürücülerinizi daha da üretken hale getirecek ekstra özelliklere sahiptir.

Özellikle, araç takibi % 100 sahip olunması gereken bir özelliktir.

Herkes denetimsiz olduklarında biraz gevşeme eğilimindedir ve sürücüler neredeyse her zaman denetimsizdir. Atıştırmalıklar için mola veriyor, arkadaşlarıyla takılıyor veya saat başındayken kişisel işlerini yapıyor olabilirler. Onları göremezsin, peki ne yapacaksın ?

GPS takibi nasıl yapılır. Sürücülerinizin nerede olduğunu ve ne kadar hızlı gittiklerini gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlar. İstediğiniz zaman, bir sürücüyü kontrol edebilir ve yollarına bağlı kaldıklarından ve programa uyduklarından emin olabilirsiniz.

Sahip olunması gereken bir diğer özellik de e-İmza yazılımıdır.

Teslimat onaylarının kalem ve kağıtla toplanması felaket için bir reçetedir. Kağıt fişleri kaybetmek kolaydır.

Bir müşteri siparişinin hiç gelmediğini iddia ederse, sürücünüz gerçekten teslim ettiğini iddia ederse ve ardından onay fişini kaybettiğiniz ortaya çıkarsa ne yapardınız?

Doğru cevap yok.

E-İmza yazılımınız olduğunda, müşteriler doğrudan sürücünüzün akıllı telefonundan teslimat için imza atabilir. Bir daha asla onayınızı kaybetmezsiniz. Bir anlaşmazlık varsa, tam olarak ne olduğunu bileceksiniz.

Tüm hakları saklıdır © 2020 Geovision Group

Ödeme Yöntemleri