Büyümek masraflıdır. Daha fazla sürücü kiralamanız, daha fazla araç almanız ve yakıta daha fazla para harcamanız gerekiyor.

Dikkate alınması gereken eğitim, mesai ve diğer maliyetler de var. Ayrıca, yeni bir araç satın aldığınızda, aracın maliyetine ek olarak, onarım faturalarını, tescil ücretlerini ve sigorta gibi diğer masrafları da ödemeniz gerekir.

Ancak, küçük bir kar marjına sahip bir işletme işletiyorsanız, muhtemelen tüm masrafları karşılayamazsınız. Neyse ki, Rota Planlama ve takip yazılımını kullandığınızda büyüme sorunsuz olacaktır.

Bir Rota Planlama ve takip yazılımı , daha fazla kaynağa yatırım yapmanızı gerektirmeden iş verimliliğinizi artırabilir. Nasıl? Hadi bulalım.

 

Mevcut Kaynaklarınızı ve Yatırım Getirinizi En Üst Düzeye Çıkarın

 

Rotaları planlamak zordur. Yolda başka araba olmasa bile, karmaşık cadde sistemlerinde en iyi şekilde nasıl gezinileceğini bulmak oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Ne yazık ki, yolda başka arabalar da var. Ve trafiğin yanı sıra, rota planlamayı daha da karmaşık hale getiren yol çalışmaları ve diğer faktörlerle de uğraşmanız gerekir.

Bu faktörler, rotaları manuel olarak planlarken sürücülerinize mümkün olan en verimli rotaları verdiğinizi garanti etmeyi neredeyse imkansız hale getirir.

Peki ya tek bir düğmeye basarak tüm sürücüleriniz için % 100 doğru ve iyi optimize edilmiş rotalar üretebilseydiniz ? Rota Planlama ve takip yazılımının sizin için yapabileceği tam olarak budur.

Bir rota planlayıcısı ile sürücülerinize mümkün olan en iyi rotaları verdiğinizi garanti edebilirsiniz. Bu, yakıt ve ücretlerde bir servet biriktireceğiniz anlamına gelir. Daha da önemlisi, optimize edilmiş rotalar kullanılırken, her sürücü daha fazla müşteriye hizmet verebilecek.

Bu şekilde, daha fazla çalışan işe almadan işinizi büyütebilirsiniz.

Ve sürücülerinizin ne kadar verimli olabileceğini kendiniz görebilirsiniz. Teslimatiğin ücretsiz denemesine kaydolarak iş hacminizi büyütün.

Tüm hakları saklıdır © 2020 Geovision Group

Ödeme Yöntemleri