Teslimat Sektöründe İşler Büyüyor

E-ticaretin rahatlığı, tüketicilerin gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazaları terk etmelerine ve bunun yerine ürünlerini çevrimiçi sipariş etmelerine neden oldu.

Devam Etmeme Maliyeti

Tüketicilerin beklentileri eskisinden daha yüksek. On yıl önce insanlar, siparişleri planlanan varış tarihinden bir ya da iki gün içinde evlerine ulaştığı sürece mutluydu. Ancak artık tüketiciler ertesi gün ve aynı gün teslimat seçenekleri bekliyorlar ve siparişlerini teslimat sürecinin her aşamasında takip etmek istiyorlar.

İşletmeniz bir sipariş alacak, hazırlayacak ve aynı gün teslim edecek kadar verimli mi? Değilse, müşterileriniz kesinlikle bulabilecek rakiplerinizden birini bulacaktır.

Manuel Rota Planlama Bir Problemdir

İşte başka bir soru: Rotalarınızı hala kalem kağıtla mı planlıyorsunuz?

Öyleyse, derhal durmanız gerekir. Manuel rota planlaması saatler alır, bu bir işletmeyi yürütmek için yapmanız gereken diğer her şeyin önüne geçer. Ayrıca, bulduğunuz rotaların verimli ve hatta doğru olduğuna dair hiçbir garanti yoktur.

Rota Teslimat Yazılımı Çözümdür

Rotaları manuel olarak planlamak yerine, rota optimizasyon yazılımı kullanmalısınız.

Bu tür bir yazılım, sürücülerinize daha verimli rotalar sunmanıza olanak tanır ve zamanında müşterilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Müşterileriniz buna bayılacak! Yakıtdan da tasarruf edeceksiniz.

Rota teslimat yazılımı ile rotaları planlamak yalnızca 30 saniye sürer. Yapmanız gereken tek şey müşterilerinizin adreslerini yazmak

Sürücülerinize Göz Atın

Sürücüleriniz onlara verdiğiniz rotaları gerçekten takip etmiyorsa, optimize edilmiş rotalar size hiçbir fayda sağlamaz. Bu yüzden yatırım yapacağınız rota planlayıcısının mutlaka bir GPS izleme özelliğine sahip olması gerekir. GPS izleme ile sürücülerinizin nerede olduğunu gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.

Tüm hakları saklıdır © 2020 Geovision Group

Ödeme Yöntemleri