Ekibinizin müşterilerinize zamanında ulaşıp ulaşamayacağını merak ederek her sabah kabus yaşıyor musunuz ?
Sürücülerinizin onlara verdiğiniz rotaları izlemiyor olabileceğini düşünmek sizi endişelendiriyor mu?
Filonuzun yoldayken ve ofise geri döndüğünüzde ne yaptığını bilmek istemez misiniz?
Bu sorulardan herhangi birine “evet” cevabını verdiyseniz, sizin için üç kelimemiz var: rota optimizasyon yazılımı .

Rota Optimizasyon Yazılımı Sizin İçin Neler Yapabilir? 

Tüm müşterilerinizi ziyaret etmenin en etkili yolunu bulmak karmaşıktır. Sürücülerinizin hangi yolları kullanması gerektiğini hesaplarken trafik, hava durumu, inşaat ve diğer faktörleri de hesaba katmanız gerekiyor. Düzinelerce müşteriniz ve birden fazla sürücünüz varsa, bu işlemi kendi başınıza yapmak saatler sürebilir.
Ama bunu kendi başına yapmana gerek yok. Rota planlama yazılımıyla, kaç durak yapmanız gerektiğine bakılmaksızın 30 saniye veya daha kısa sürede% 100 doğru ve optimize edilmiş rotalar oluşturabilirsiniz.
Bu tür bir yazılım, sürücülerinize verdiğiniz her rotanın mümkün olan en verimli rota olduğunu garanti eder. Bu, sürücülerinizin zamanında varmasını kolaylaştırır, böylece müşterilerinizi mutlu edebilir ve iyi bir itibara sahip olabilirsiniz. Optimize edilmiş rotalar , yakıtdan da tasarruf etmenizi sağlar.
Rota optimizasyon yazılımının  kullanımı kolaydır. Tek yapmanız gereken adreslerinizin bir listesini yüklemek, ardından program sizin için zor işi hallediyor.
Rotalar oluşturulduktan sonra, her rotayı seçtiğiniz alan satış temsilcisine atayabilirsiniz. Rota optimizasyon yazılımı , müşterilerinize verimli bir şekilde hizmet verebilmek için kaç adet saha satış temsilcisine ihtiyacınız olduğuna dair bir tavsiyede bile bulunabilir.
Peki ya yazılımın oluşturduğu bir rotada yapmak istediğiniz küçük bir değişiklik varsa? Merak etmeyin, bu rotalar değiştirilebilir.

Durakları manuel olarak ekleyip kaldırabilirsiniz ve yazılımın rotayı ihtiyaçlarınıza göre ayarlaması yalnızca 30 saniye sürecektir.
Bir rotayı tamamlamak için hangi sürücüyü gönderdiğiniz önemli değil – her müşteriye zamanında ulaşmak için ihtiyaç duydukları bilgiye her zaman sahip olacaklar.

GPS takibi

Elbette sürücülerinize optimize edilmiş rotalar vermek, sürücüleriniz aslında bu rotaları takip etmiyorsa size bir fayda sağlamaz.
Neyse ki, Teslimatik yazılımı GPS izleme yazılımı ile donatılmıştır . Sürücülerinizin ne yaptığını gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz, böylece yapmalarını istediğiniz şeyi yaptıklarından emin olabilirsiniz.

Tüm hakları saklıdır © 2020 Geovision Group

Ödeme Yöntemleri