Çalışanları müşterilerle buluşmaları için düzenli olarak sahaya gönderiyorsanız, trafiğin işletmenizi nasıl etkileyebileceğinin farkındasınız demektir. Programlarınızı bozan ve saha çalışanlarınızı geciktiren bu öngörülemeyen durumlarda size müşteri kayıplarına mal olabilir ve itibarınıza zarar verebilir.

Ne derler bilirsiniz: vakit nakittir. Saha çalışanlarınızın müşterilerinize ulaşması ne kadar uzun sürerse, giderleriniz o kadar artar. Bu, özellikle yoğun saatlerde trafiğin sürücülerinizi tamamen durdurabileceği kentsel alanlarda büyük bir sorundur.

Kalem kağıt kullanarak rotalar planladığınızda, trafiği hesaba katmak neredeyse imkansızdır. Saha çalışanlarınızı yanlışlıkla trafik sıkışıklığına yönlendirirsiniz. Bu Kaçınılmaz Sondur. Sürücüleriniz gecikecek ve müşterileriniz üzülecek.

Rota optimizasyon yazılımı Çözümdür

Rota optimizasyon yazılımı, gerçek zamanlı trafik koşullarını yansıtmak için otomatik olarak güncellenir. Saha çalışanlarınız, sıkışık yollardan kaçınmak, tüm duraklarına zamanında ulaşmak ve müşterilerinizi mutlu etmek için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olacaklar.

Ayrıca, Teslimatik tek bir tıklama ile Yalnızca 30 saniye içinde optimizasyon aracımız her durağını ziyaret etmenin en verimli, en uygun maliyerlerle gidilecek yolunu gösteren bir rota oluşturacaktır.

Rota optimizasyon yazılımı, paralı yollardan ve otoyollardan da kaçınmanıza yardımcı olabilir. Yine, bir düğmeye basarak kolayca optimizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm hakları saklıdır © 2020 Geovision Group

Ödeme Yöntemleri