Verimliliği artırmak veya müşteri hizmetlerini iyileştirmek olsun, saha hizmetleri ekibinizin başarısını geliştirmek istersiniz. Bu, işlemlerinizi kolaylaştırabilen ve gereksiz etkinlikleri süreçlerinizden kaldırabilen rut  optimizasyon yazılımı aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

Sürücülerimin yazılım için iyi eğitilmiş olduğundan nasıl emin olabilirim? Hepsi teknoloji meraklısı değil.

İyi bir rota optimizasyon yazılımı genellikle son derece kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir, bu nedenle çalışanlarınızın onu nasıl kullanacaklarını öğrenmek için çok fazla zamana ihtiyacı olmaz.

Pek çok dağıtım görevlimi ekipler halinde nasıl düzenleyebilirim?

Rut Optimizasyon yazılımı, hiyerarşik roller oluşturarak bir yönetici altında kullanıcılar oluşturmanızı kolaylaştırır. Kullanıcılar bir yöneticiye eklendikten sonra, kullanıcılar veya sürücüler rotalar listesi altında kolayca görülebilir.
Hatta bunu, belirli türdeki kullanıcıların yalnızca belirli türdeki verileri görmekle sınırlı kalacağı şekilde bile yapabilirsiniz.

Denetimsiz sürücülerimin rotalarını doğru şekilde tamamladıklarından nasıl emin olabilirim?

Yönlendirme optimizasyon yazılımı , sürücülerinizin haritada nerede olduğunu gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlayan bir GPS izleme özelliği sunar . Böylece sürücülerin neler yaptıklarını görebileceksiniz. Ve rotadan saparlarsa, sorunu çözmek için hemen onlarla iletişime geçebilirsiniz. Bir Rut Optimizasyon ve takip yazılımına sahip olmak , sürücülerinizin doğru rota sırasını takip edip etmediğini kontrol etmenin iyi bir yoludur.

Oluşturduğum rotaların en iyi seçenekler olduğundan nasıl emin olabilirim?

Bunu, optimize edilmemiş bir rotayı optimize edilmiş bir rotayla karşılaştırarak yapabilirsiniz. Daha sonra hangi rotanın tamamlanmasının daha fazla zaman aldığını ve hangi rotanın daha fazla yakıt kullandığını görebileceksiniz. Rut Optimizasyon yazılımı, bilinçli iş kararları vermenizi sağlar.

Müşteri müsait olmadığı için bir sürücü bir ziyareti kaçırırsa ne olur?

Bazen bir sürücünün durması ve paketi imzalaması gereken müşteri müsait olmayabilir. Neyse ki, bir rut planlayıcısı, sürücülerinizin mobil cihazlarına yüklendiği şekliyle, size ve sürücülerinize bu gibi durumlarda yardımcı olabilecek bir uygulama ile birlikte gelir.
Mobil uygulamayı kullanarak, sürücüleriniz paketi alacak kimsenin olmadığını belirten bir not ekleyebilir. Açıklama metin olarak girilebilir veya sürücüler bir resim, video, imza veya mesajı iletmek için başka herhangi bir şey içerebilir. Bu, süreçlerinizde çok fazla netlik sağlayacaktır.

Tüm hakları saklıdır © 2020 Geovision Group

Ödeme Yöntemleri