Manuel rota planlaması bir kabusa dönüşebilir. Çalışanlarınızın müşterilerinize ulaşmak için hangi yolları kullanması gerektiğini bulmanın yanı sıra trafiği, yol çalışması, müşteri mevcudiyetini vb. çok sayıda müşteriniz ve sürücünüz varsa, bunu yapmak saatler, hatta günler sürebilir.

Harcanan zaman gerçekten iyi sonuçlar garanti etseydi, bu tür manuel planlama yapmak her şeye değebilirdi, ama öyle değil. Rota planlaması o kadar karmaşıktır ki, kendi başınıza yapmaya çalışırken hata yapmak kolaydır. Sürücülerinizi geciktirmek ve müşterilerinizi bekletmek tek bir hata ile meydana gelebilir.

Bu nedenle, bir rota planlayıcısının zahmetsiz rota planlamasını nasıl sağlayabileceğini tartışıyoruz.

Saniye Kadar Kısa Optimizasyon Süresi

Bir rota planlayıcı ile rota planlamak saatler veya günler değil, yalnızca saniyeler sürer. Yalnızca müşterilerinizin adreslerini eklemeniz, ayarları özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirmeniz gerekiyor ve hazırsınız!

Ardından, biriktirdiğiniz zamanı, pazarlama, müşteri katılımı ve satış gibi işletmenizin diğer önemli yönlerine odaklanmak için kullanabilirsiniz.

Müşterilerinizi Mutlu Tutun

Bir  rota optimizasyon yazılımı ayrıca sürücülerinize daha verimli rotalar sağlar. Aslında araştırmalar, seyahat süresini maksimum% 30 azalttığını gösteriyor! Böylelikle sürücüleriniz, müşterilerinizin istediği zamanda daha sık ziyaret edebilecek. Böylece  şirketinize daha çok para kazandıracaksınız.

İşinizi Genişletin ve Daha Fazla Para Kazanın

Bir seyahat planlayıcı, sürücülerinizi daha izlenebilir kılar ve müşterilerinizi o kadar etkiler ki, işletmenizi arkadaşlarına ve ailelerine bile önerebilirler. Bu tür ağızdan ağza pazarlama, açık reklamcılıktan çok daha ikna edici olduğu için yeni müşterileri işletmenize çekmenin en etkili yoludur.

Tüm hakları saklıdır © 2020 Geovision Group

Ödeme Yöntemleri