Bir Rota Planlama Yazılımıyla Saatleri Saniyeye Azaltın

Rota planlama yazılımı, dağıtım şirketlerine gerçekten yardımcı olabilecek yüksek teknolojili bir araçtır.

Rotaları planlamak karmaşıktır. Sürücülerinizin müşterilerinize ulaşmak için hangi yolları kullanması gerektiğini belirlemesinden daha fazla bilgisi var. Ayrıca trafik, hava durumu, yol çalışmaları ve diğer faktörleri de hesaba katmanız gerekir.

Bu saatler sürebilir.

Ancak, teslimat yazılımınız olduğunda, rota planlama yalnızca 30 saniye sürer. Yapmanız gereken tek şey müşterilerinizin adreslerini girmektir ve sonra hazırsınız.

Zamanında Daha Sık Göster

Ayrıca rota planlama yazılımı, filonuza daha verimli rotalar sağlamanıza olanak tanır. Sürücüleriniz, oraya gideceklerini söylediğinizde oraya varacaklar, böylece iyi bir üne sahip olabilirsiniz.

Giderlerinizi Azaltın

Yakıt, en büyük masraflarınızdan biri değil mi?

Rota optimizasyon yazılımınız olduğunda, sürücülerinizin rotalarını tamamlamak için çok fazla yakıt kullanmaları gerekmeyecek. Giderlerinizi önemli ölçüde azaltabileceksiniz.

Sürücülerinize Göz Atın

Sürücüleriniz onlara verdiğiniz rotaları gerçekten takip etmiyorsa, optimize edilmiş rotalar size pek bir fayda sağlamaz.

Bu nedenle yatırım yaptığınız rota planlayıcısının GPS izleme özelliğine sahip olduğundan emin olmalısınız.

İstediğiniz zaman, bir sürücüyü kontrol edebilir ve yollarına bağlı kaldıklarını ve programa uyduklarını onaylayabilirsiniz.

Tüm hakları saklıdır © 2020 Geovision Group

Ödeme Yöntemleri