Bir işletme için büyüme her zaman olumludur, değil mi?

Tam olarak değil. Hızlı büyümek sorun değil. Sorun, bununla başa çıkmaya hazır olup olmamanızdır.

Şu senaryoyu hayal edin: pazarlama çabalarınız karşılığını aldı ve çok sayıda yeni müşteriniz var. Ancak sürücüleriniz halihazırda ellerinden geldiğince sıkı çalışıyorlar ve yeni bir sürücü kiralayamazsınız.

Sürücülerinizi esnetmek istemezsiniz. Sürücülerinize başa çıkabileceklerinden daha fazla müşteri atarsanız, geç dönmeye başlarlar ve bu durumla başa çıkamayabilirler. Profesyonel olmayan, güvenilmez bir kuruluş olarak itibar kazanacaksınız. Bu, mevcut müşterilerin çoğunun sizi rakiplerinizden biri için terk etmesine neden olacak ve yeni müşteriler çekmeyi de zorlaştıracaktır.

İşçi Giderlerinizi Arttırmadan İşinizi Büyütebilirseniz Ne Olur?

Kısa vadeli karlar için istikrardan ödün vermek sizi zor durumda bırakacaktır. Ama ne yapman gerekiyor? Yeni müşterileri geri çevirmek mi? Bu gerekli değil. Sürücülerinizi daha verimli hale getirebilirseniz, işinizi büyütmek için daha fazla insanı işe almanıza gerek kalmaz. Rota optimizasyon yazılımı bunu mümkün kılar. Dahası, hızlı büyümeyi daha yönetilebilir hale getirir.

Verimliliği Arttırmak Yeni İşçi Alma İhtiyacını Ortadan Kaldırır

Rota optimizasyon yazılımı, sürücünüze verdiğiniz her rotanın mümkün olan en verimli rota olduğunu garanti eder. Bu, sürücülerinizin acele etmek zorunda kalmadan daha fazla mola verebileceği anlamına gelir. Önce, ziyaret etmeniz gereken Teslimatiğe yükleyin. Ayrıca adreslerinizi excel ile yükleyebilir veya adreslerinizi kopyalayıp doğrudan Teslimatiğe yapıştırabilirsiniz.

Adreslerden herhangi biri şüpheli görünüyorsa (örneğin, İstabul dışındaki tüm duraklarınız Ankaradaysa), devam etmeden önce doğru olduklarını onaylayabilmeniz için sistemimiz onları sizin için işaretleyecektir.

Tüm hakları saklıdır © 2020 Geovision Group

Ödeme Yöntemleri