Lojistik şirketi mi işletiyor musunuz? Öyleyse, hemen şimdi bir Rota optimizasyon ve takip yazılımı edinmelisiniz. Ancak, iki ayrı yazılım öğesi satın almanıza gerek kalmadan araç konum izleme özelliği sunan rota planlayıcısı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bir harita rota planlayıcısı, iyi optimize edilmiş rotalar planlamanıza yardımcı olur, böylece sürücülerinizin belirli dağıtım için zamanında müşterilere gitmelerini sağlayabilir, gereksiz masrafları kontrol edebilir, sürücüleri yönetebilir ve siparişlerin varış saatleri hakkında endişeli aramalar yapmanıza gerek kalmaz. .

Genel olarak, Rota optimizasyon ve takip yazılımı müşteri memnuniyetini artıracak, işletmenizi önemli ölçüde tasarruf ettirecek ve kârınızı artıracaktır. Burada, bir filo izleme uygulamasının sunduğu avantajları ayrıntılı olarak tartışıyoruz, böylece bilinçli bir karar verebilirsiniz.

  • Sürücü Davranışını İzleyin ve İyileştirin

Sürücüleriniz için harika rotalar planlayabilirsiniz, ancak rotalarını izlemek için bir izleme sistemi kullanmadığınız sürece planlandığınız gibi gerçekleşeceğini garanti edemezsiniz. Ticari bir Rota optimizasyon ve takip yazılımı, bir harita üzerinde sürücülerinizin yolda tam olarak ne yaptığını belirlemenize yardımcı olur, böylece rotalarını doğru şekilde takip edip etmediklerini görebilirsiniz.

  • Maliyetlerinizi Kontrol Altında Tutun

İşletmenizi verimli bir şekilde yürütmek için harcamalarınız üzerinde sıkı bir kontrol sağlamak önemlidir. Örneğin, makul olup olmadıklarını veya azaltılmaları gerekip gerekmediğini bilmek için her ay yakıt maliyetlerinizi takip etmeniz gerekir. Rota optimizasyon ve takip yazılımı programları da burada ele alınmıştır.

Operasyonlarınızı daha iyi yönetmek ve veriye dayalı kararlar verebilmeniz için, sahada gerçekleşen işlemleri mobil cihazdan raporlayabilirsiniz.

Mesafe (planlanan ve gerçekleşen)

Duraklar (planlanan ve ziyaret edilen)

Zaman (planlanan ve gerçek)

Günlük rota

Duraklarda geçirilen ortalama süre ve tahsis edilen hizmet süresi

  • Verimliliğinizi Artırır

Artan zaman ve işçilik maliyetiyle, bir işi yürütmek her zamankinden çok daha zorlu hale geldi. Bu nedenle, şirketinizin daha az kaynakla daha fazlasını yapmasına yardımcı olacak yolları belirlemek önemli hale geldi. Bir Rota optimizasyon ve takip yazılımı tam olarak bunu yapmanıza yardımcı olabilir.

Rota optimizasyon ve takip yazılımı, giderlerinizi azaltan, sürücülerinize zaman kazandıran ve şirketinizin bir günde daha fazla durak yapmasına olanak sağlar. Teslimatik yazılımı ayrıca sürücülerinizle paylaştığınız tüm rotaların trafikten, kötü hava koşullarından vb. Uzak olmasını sağlayan çeşitli kısıtlamalar sunar. Bu, sürücülerinizin her zaman müşteriye zamanında varacağı anlamına gelir ve bu da müşterilerinizi mutlu eder ve işletmeniz için büyük bir itibar oluşturur. Lojistik ve Dağıtım sektöründe çoğu insanın büyük kazanç dediği şey budur.

Küçük şeyler, kâr haneniz için büyük bir fark yaratır ve Rota optimizasyon ve takip yazılımı, harcamalarınızı azaltmanıza, kârınızı artırmanıza ve müşterilerinizi mutlu etmenize yardımcı olabilir. Bunların hepsi şüphesiz önemli faydalar. Öyleyse, işletmeniz için Teslimatik yazılımının potansiyelini keşfetmenin kesinlikle en iyi zamanı.

Herhangi bir Rota optimizasyon ve takip yazılımını araştırdınız mı veya yakında bir tane kullanmayı mı planlıyorsunuz? Rota optimizasyon ve takip yazılımı hakkında sorularınız mı var? Aşağıdaki linkten bize ulaşarak tüm sorularınıza cevap bulabilir ve 15 günlük deneme yapabilirsiniz.

https://www.teslimatik.com/ 

Tüm hakları saklıdır © 2020 Geovision Group

Ödeme Yöntemleri