Kötü rota planlaması, düşündüğünüzden daha büyük bir sorundur. Ulaşım Araştırma Enstitüsü raporuna göre , trafik sıkışıklığı lojistik işletmelerine her yıl yaklaşık 10 milyar dolar ve yüz milyon verimlilik saatine mal olabilir. Bir rota planlayıcısı kullanarak bu sorundan kaçınabilirsiniz.

Nasıl yapacağınız burada.

Çalışanlarınıza Daha Verimli Rotalar Sunun

Rota planlaması karmaşıktır. Bu sadece çalışanlarınızın müşterilerinize ulaşmak için izlemesi gereken yolları bulmak değil; ayrıca trafik, yol çalışmaları, müşteri mevcudiyeti ve diğer birçok değişkeni de göz önünde bulundurmanız gerekir.

Kalem kağıtla rota planlayan herkes için tek bir rotayı hesaba katmak çok zordur. Yol boyunca hata yapmanız kaçınılmazdır. Ve muhtemelen çok iyi bildiğiniz gibi, tek bir hata rotanızda hataya yol açabilir, çalışanlarınızın müşterilerinize geç kalmasına ve müşteri memnuniyetsizliğine neden olabilir.

Bu nedenle rota optimizasyon yazılımı çok önemlidir. Böyle bir yazılım sadece 30 saniye sürer ve% 100 doğrulukla iyi optimize edilmiş rotalar planlar.

Çalışanlarınıza Göz Atın

Çalışanlarınız atanan rotaları takip etmezse, optimize edilmiş rotaların kesinlikle bir faydası olmayacaktır. Bu nedenle rota optimizasyon yazılımı , çalışanlarınızın nerede olduğunu ve gerçek zamanlı olarak öğrenmenize yardımcı olan bir GPS izleme özelliği ile birlikte gelir .

Böylece, her an çalışanlarınızın ne yaptığını belirleyebilir ve rotalarınızı takip ettiklerini ve programa uyduklarını garanti edebilirsiniz.

Müşterilerinizi Mutlu Tutun ve İşinizi Genişletin

Bir rota planlayıcısı kullanmak, çalışanlarınızın müşterilerinize daha hızlı ulaşmasını sağlar. Müşterileriniz çabuk olmanızı takdir edecek ve böylece arkadaşlarına ve ailelerine işletmeniz hakkında iyi ifadeler kullanacaktır. Bu tür kişisel öneriler sadece ücretsiz değil, aynı zamanda ücretli reklamlardan çok daha inandırıcı ve yeni müşteriler edinmenin çok etkili bir yoludur.

Ayrıca, bir rota planlayıcısının kâr haneniz için ne kadar harika olabileceğini anlamanıza yardımcı olacak üç hızlı soruyu burada bulabilirsiniz:

Manuel rota planlamanın dezavantajları nelerdir?

Bir rota planlayıcı, çalışanlarınızı üretken tutmanıza nasıl yardımcı olabilir?

Seçtiğiniz rota planlayıcınız neden bir GPS izleme özelliği sunmalıdır?

Tüm hakları saklıdır © 2020 Geovision Group

Ödeme Yöntemleri